باغ ایران تصویر سیاست آمریکا واشنگتن

باغ: ایران تصویر سیاست آمریکا واشنگتن آمریکایی خاورمیانه دولت ترامپ دونالد ترامپ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات علی علیپور در راه عباس‌زاده شدن!

به گزارش خبرآنلاین؛ فصل قبل محمد عباس زاده قول داده بود که به اندازه شماره پیراهن هادی نوروزی گل می زند و در نهایت هم ۲۴ گل زد. حالا علیپور دیگر همشهری نوروزی ا

علی علیپور در راه عباس‌زاده شدن!

علی علیپور در راه عباس زاده شدن!

عبارات مهم : آخرین

علیپور با دو گلی که در بازی برابر صنعت نفت به ثمر رساند 17 گله شد.

به گزارش خبرآنلاین؛ فصل قبل محمد عباس زاده قول داده بود که به اندازه شماره پیراهن هادی نوروزی گل می زند و در نهایت هم ۲۴ گل زد. حالا علیپور دیگر همشهری نوروزی این رویا را در سر دارد. علیپور با دو گلی که به نفت آبادان زد ۱۷ گله شده است هست. یعنی میانگین ۰،۷۳ گل در هر بازی که او را بالاتر از رضا نوروزی در صدر عالی ترین گلزنان لیگ قرار می دهد. رضا نوروزی در لیگ دهم که رکورد گلزنی در یک فصل را شکسته بود، ۲۴ گل زد. با توجه به اینکه در آن فصل، لیگ با هجده تیم برگزار می شد، یعنی رضا نوروزی جهت رسیدن به این عدد ۳۴ هفته وقت داشت. در صورتی که حالا لیگ شانزده تیمی شده است و هر تیم در طول فصل چهار بازی کمتر، یعنی ۳۰ مسابقه برگزار می کند. البته علی علیپور در صورتی رکورد رضا نوروزی را می شکند که تا آخر لیگ به همین معدل گلزنی ادامه دهد.

هر چند که علی علیپور رویایی فراتر از شکستن رکورد عالی ترین آقای گل لیگ را در سر دارد. او می خواهد کاری را کند که فصل قبل محمد عباس زاده در لیگ یک موفق به انجامش شد. عباس زاده در ابتدای فصل قبل قول داده بود که ۲۴ گل به یاد شماره هادی نوروزی به ثمر می رساند. مهاجم نساجی با گلی که در آخرین مسابقه برابر سپیدرود زد، ۲۴ گله شد و به قول اش وفا کرد.

علی علیپور در راه عباس‌زاده شدن!

حالا علی علیپور هم چندی قبل مصاحبه کرد و گفت: « اميدوارم این اتفاق بیفتد و بتوانم با ۲۴ گل روح كاپيتان ابدي مان را شاد كنم و آن را تقديم به هادي نوروزي كنم». جالب است که آخرین وقت علیپور هم بازی با سپیدرود هست. پرسپولیس در آخرین هفته لیگ برابر سپیدرود قرار می گیرد و شاید علیپور هم مانند عباس زاده در بازی با سپیدرود، ۲۴ گله شدن اش را مراسم خوش حالی بگیرد. علیپور در این راه هفت مسابقه پیش روی دارد. پرسپولیس در ادامه با استقلال خوزستانی بازی دارد که با دریافت ۳۴ گل، ضعیف ترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد. مسابقه ای که عالی ترین وقت جهت علیپور است تا خودش را به این این عدد نزدیک کند. بعد از آن با استقلال، سایپا، پدیده، پارس جنوبی، ذوب آهن و سپیدرود بازی می کند. تیم هایی که در این فصل به ترتیب ۱۲، ۲۶، ۲۶، ۲۰، ۲۳ و ۲۹ گل در ۲۲ مسابقه دریافت کردند. علیپور با زدن ۵ گل دیگر، از رکورد رضا نوروزی عبور می کند، ولی جهت رسیدن به شماره هادی نوروزی، باید هفت گل بزند.

به گزارش خبرآنلاین؛ فصل قبل محمد عباس زاده قول داده بود که به اندازه شماره پیراهن هادی نوروزی گل می زند و در نهایت هم ۲۴ گل زد. حالا علیپور دیگر همشهری نوروزی ا

واژه های کلیدی: آخرین | شماره | علیپور | نوروزی | دریافت | مسابقه | هادی نوروزی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs