باغ ایران تصویر سیاست آمریکا واشنگتن

باغ: ایران تصویر سیاست آمریکا واشنگتن آمریکایی خاورمیانه دولت ترامپ دونالد ترامپ

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به شفر گفتم به من چه‌کار داری؟/ جپارف می‌ماند، احتمالا دو نفر جدا می‌شوند ، افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: بعد از یک ماه مذاکره و چانه‌زنی با شفر بالاخره با او جهت تمدید قرارداد به توافق رسیدیم.

به شفر گفتم به من چه‌کار داری؟/ جپارف می‌ماند، احتمالا دو نفر جدا می‌شوند ، افتخاری

افتخاری: به شفر گفتم به من چه کار داری؟/ جپارف می ماند، احتمالا دو نفر جدا می شوند

عبارات مهم : ایرانی

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: بعد از یک ماه مذاکره و چانه زنی با شفر بالاخره با او جهت تمدید قرارداد به توافق رسیدیم.

به گزارش ایسنا، رضا افتخاری بعد از تمدید قرارداد وینفرد شفر، اظهار کرد: قرارداد شفر با مربیان ایرانی مان متفاوت هست. قرارداد شفر تاریخش میلادی است و قرارداد دستیاران ایرانی او شمسی بسته می شود. قرارداد مربی ایرانی را جدا می بندیم. هر زمانی که قرار باشد قرارداد بازیکنان را تمدید کنیم، قرارداد مربیان ایرانی را نیز تمدید خواهیم کرد.

به شفر گفتم به من چه‌کار داری؟/ جپارف می‌ماند، احتمالا دو نفر جدا می‌شوند ، افتخاری

او راجع به این که آیا شفر لیست ورودی و خروجی تیمش را داده یا خیر، گفت : او به ما گفته بود بعد از امضای قرارداد لیست ورودی و خروجی را می دهم. احتمالا بعد از بازی لیست را خواهد داد.

مدیرعامل کلوب استقلال در ادامه راجع به این که گفته می شود رقم قرارداد شفر اوج هست، گفت : از قرارداد برانکو خبر ندارم، ولی یک ماه است که هر روز با شفر چانه می زنم و مذاکره می کنم تا این که این هفته توانستیم به توافق برسیم. قرارداد شفر بندهای مختلفی دارد که هم تعهدات مالی دارد و هم پرسشها دیگری در آن ذکر شده است هست. خواسته هایی شفر داشت ما نپذیرفتیم و ما خواسته هایی داشتیم که شفر آنها را نپذیرفت. به هر حال جمع بندی کردیم و به یک توافق کلی رسیدیم.

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: بعد از یک ماه مذاکره و چانه‌زنی با شفر بالاخره با او جهت تمدید قرارداد به توافق رسیدیم.

افتخاری در پاسخ به این پرسش که آیا از تبلیغات محیطی از شرکت لیگ دریافتی داشته است یا خیر؟ گفت : امسال هیچ دریافتی نداشتیم.

در ادامه یکی از خبرنگاران به افتخاری گفت به خاطر بدهی هایی که کلوب های استقلال و پرسپولیس دارند، معمولا پولی از تبلیغات محیطی دریافت نمی کنند که مدیرعامل کلوب استقلال در این زمینه پاسخ داد: ما مادام العمر و تا انقلاب مهدی (عج) به اینها بدهکار خواهیم بود. می دانید چرا؟ چون همه چیز دست خودشان است.

مگر ما پولی از آنها گرفته ایم؟ مگر پولی به ما داده اند که ما را بدهکار کرده اند؟ اگر حساب و کتاب ها را براق کنیم قضیه متفاوت می شود. کاری که در این زمینه فدراسیون می کند این است که هر تخلفی در مسابقه رخ می دهد جریمه اش را جهت کلوب می گذارند. اگر قرار است ما را جریمه کنند باید اجازه دهند برویم و از حق و حقوقمان دفاع کنیم. خودشان می برند و می دوزند و هر هفته مساله ای جهت ما ایجاد می شود. یک روز می گویند که تماشاگر به داور توهین کرده است یک روز می گویند تماشاگر به تیم حریف توهین کرده هست. تماشاگر که در اختیار من نیست که بگویم چه کاری روی سکو انجام دهد. ممکن است یک نفر در میان تماشاگران فریاد بزند آن را که نباید به حساب ما بزنند.

به شفر گفتم به من چه‌کار داری؟/ جپارف می‌ماند، احتمالا دو نفر جدا می‌شوند ، افتخاری

او ادامه داد: ما در رشت و مشهد بازی کردیم و با وجود این که آنها میزبان بودند ما را جریمه کردند و گفتند که تماشاگران تان توهین می کنند. تماشاگران واقعی ما را باید در بازی الریان می دیدید که چگونه فقط تیم را تشویق کردند. امسال بابت تماشاگران مان AFC ما را اصلا جریمه نکرده هست، چون رفتارهای خوبی داشته ایم. امسال AFC جرایمی را جهت ما ارسال کرده مبنی بر این که تماشاگران تان سیگار کشیده اند و شما باید جریمه آن را پرداخت کنید. سیگار کشیدن در ورزشگاه ممنوع است ولی هواداران آن را رعایت نمی کنند و جریمه آن را ما باید بپردازیم.

افتخاری در ادامه خاطرنشان کرد: این اتفاق در حالی رخ می دهد که به خاطر قرارداد آقای شیرازی با شرکت لیگ که ۶۶ میلیارد تومان است حداقل هفت یا هشت میلیارد تومان آن باید به دو کلوب استقلال و پرسپولیس برسد.

مدیرعامل کلوب استقلال گفت: بعد از یک ماه مذاکره و چانه‌زنی با شفر بالاخره با او جهت تمدید قرارداد به توافق رسیدیم.

مدیرعامل کلوب استقلال در ادامه و در پاسخ به این پرسش ایسنا مبنی بر این که آیا آقای شیرازی بدهی خود را به شرکت لیگ بابت تبلیغات محیطی پرداخت کرده یا خیر، بیان کرد: ما پیگیر این عنوان هستیم. خودم هفته قبل سه جلسه با شیرازی برگزار کردم و او گفت که حرفی ندارم پول را مستقیما به خود کلوب ها بدهم، ولی شرکت لیگ باید نامه ای به من بدهد که من پول را مستقیما به شما بدهم. شرکت لیگ هم این نامه را نمی دهد.

وی راجع به اوضاع جپارف گفت : با او مشکلی نداریم و صحبت کرده ایم و قرار است که بماند. باید کمک کنیم بدهی های گذشته را تسویه کنیم تا همه بازیکنان بمانند. ممکن است فقط دو نفر از جمع ما جدا شوند که آن هم دست خودشان نیست و به خاطر مدیر برنامه های ارزش قرار است که بروند.

افتخاری راجع به طولانی شدن مذاکراتش با شفر هم، اظهار کرد: او بندهایی را در قرارداد آورده بود که در اختیار ما قرار نداشت. به عنوان نمونه گفته بود اگر افتخاری برود، من هم می روم که من به او گفتم تو به من چه کار داری شاید خودم بخواهم از تیم جدا شوم که در ادامه شفر به من گفت شما از من حمایت کرده اید و کارم را انجام داده ام و می ترسم اگر شما نباشید حمایت مورد نیاز را پشت سر خودم نبینم.

به شفر گفتم به من چه‌کار داری؟/ جپارف می‌ماند، احتمالا دو نفر جدا می‌شوند ، افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال در ادامه این گفت وگو راجع به پرسشها ارزی که به وجود آمده و این که این کلوب از دلار چهار هزار و دویست تومانی جهت پرداخت مطالبات مربیان خارجی اش استفاده خواهد کرد، گفت : دو هفته قبل نامه ای به بانک مرکزی با امضای وزیر فرستادم که ارز مورد نیازمان را در اختیارمان قرار دهند و آنها نیز موافقت کرده اند و در حال حاضر کارهای اداری آن پیگیری می شود.

واژه های کلیدی: ایرانی | افتخاری | قرارداد | استقلال | جریمه کردن | رقم قرارداد | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs